Sanal Pos Modülü(3d secure) – prestashop

Prestashop Sanal Pos Modülü Tüm Bankalar api ve 3d secure

bütün satış ve destek hizmetlerine

bu sayfadan erişebilirsiniz.

http://www.sanalposmodul.com/prestashop-sanal-pos-modulu-tum-bankalar-ile-uyumlu/

Prestashop için sanal pos modülü hep karmaşık bir yapı olmuştur. ama Prestashop Sanal  pos modülünü yazıyı yazdığım tarih itibari ile 1000 + Prestashop  sitesi kullanmaktadır. ve hiçbirinde herhangi bir sorun olmamıştır. ve bu siteler bu prestashop sanal pos modülü sayesinde müşteri ve banka ile herhangi bir sorun yaşamadan Api ve 3d secure ile %100 güvenli bir şekilde işlemektedir.

Lütfen Prestashop Sanal pos Modülü ile sorulrınız varsa iletişim bölümünden iletişime geçmeye çekinmeyin.

NİÇİN 3D SECURE?(bankanın verdiği dökümandan alınmıştır.)

Günümüzde online alışveriş sayısı beklenmedik bir hızla ilerlemektedir. Bu büyük ilerlemeyle birlikte banka kartlarının online kullanımında oluşabilecek sahterkarlık durumları da açığa çıkmaktadır. İnternet üzerinden yapılan alışverişler sonucu yapılan geri ödeme sayıları, yüzyüze yapılan alışverişlerdeki geri ödeme sayılarına göre çok fazladır. Bu geri ödemelerin çoğunun sebebi, sahtekarlıkla ilgili olmaları yada kart sahiplerinin alışverişi kendilerinin yapmadığını iddaa etmelerindendir. Aynı zamanda araştırmalar kart sahiplerinin üçte birinin güvenlik nedeniyle online alışveriş yapmaktan çekindiklerini göstermektedir. Bu yüzden online alışverişler için ekstra bir güvenlik ihtiyacı oluşmuştur. İşlemi gerçekleştiren kişinin kart sahibi olup olmamasını ( kart sahibi doğrulama) doğrulayan bir sisteme ihtiyaç duyulmuştur.

Prestashop Sanal Pos Modül Arayüzü

Sanal Pos modülün kurulumu normal modül kurlumu gibi kolaydır. Sanal pos modülü satın alındığı zaman kurulum ve 3d secure ile bilgilendirme ilgili kişiye yapılır.

Sanal pos modül admin arayüzü (Resimleri büyük görmek için resmin üzerine tıklayınız)

1-)

a1 300x39 Yapı Kredi 3d secure sanal pos modülü Prestashop Sanal Pos Modülü prestashop sanal pos prestashop 3d secure

2-)

a2 300x236 Yapı Kredi 3d secure sanal pos modülü Prestashop Sanal Pos Modülü prestashop sanal pos prestashop 3d secure

Sanal Pos Modül Müşteri arayüzü

1-)

m1 300x199 Yapı Kredi 3d secure sanal pos modülü Prestashop Sanal Pos Modülü prestashop sanal pos prestashop 3d secure

2-)

m2 300x187 Yapı Kredi 3d secure sanal pos modülü Prestashop Sanal Pos Modülü prestashop sanal pos prestashop 3d secure

3-)

3d 300x294 Yapı Kredi 3d secure sanal pos modülü Prestashop Sanal Pos Modülü prestashop sanal pos prestashop 3d secure

Müşteri Kart bilgileri mağazanızda , 3d secure şifre doğrulaması kart sahibi banka tarafında yapılır. bu 3d secure şifresi bankadan bankaya farlılık gösteriyor , örnek olarak Garanti Bankası Müşterilerine sms doğrulaması gerçekleştiriyor. Burdaki fark kart bilgileri doğru olsa bile 3d secure şifre doğrulaması gerçekleşmesse sipariş gerçekleşmez. 3d secure şifre doğrulmasından sonra müşteri tekrar sitenize bağlanır oluşşan sipariş eğer onaylı ise mağazada sipariş kaydı gerçkleşir ve müşteri mail yardımıyla ve arayüz yardımıyla bilgilendirilir. hatalı olması durumunda müşteriye hata neden olduğu bildirilir.(yanlış şifre gibi).

Bu Sanal Pos modülü (Garanti bankası, İşbank, Denizbank, Teb, Finansbank,Anadolubank, Akbank, Fortis ) Uygundur . Ve bütün baklar eklenebilir.

Türkiye Finans (3d secure) Ayrı modül

Yapı kredi (3d secure) Ayrı modül

Prestashop Sanal Pos Modül kullanım ücreti 1 defalığa mahsus bir site için. 180tl ‘dir. ve kullanım boyunca destek verilmektedir. Yıllık Kira söz konusu değildir. zaten kurulumdan sonra desteğe fazla gerek duyulmamaktadır.çünkü sorunsuz olarak sürekli çalışmaktadır.satın almak için iletişim bölümünde ulaşabilirsiniz.

Biz Daha İyisini Yazana Kadar En İyisi Bu!


Bir Cevap Yazın